Skrypt Strony z Ogłoszeniami Online Notice3

Stwórz własny portal z ogłoszeniami online

notice3

Dołącz do zadowolonych użytkowników!

Notice3 to nowoczesny i uniwersalny skrypt dla strony internetowej z ogłoszeniami online tylko dla profesjonalistów. Dzięki uniwersalnej budowie może być użyty także jako strona z bazą noclegów, nieruchomości lub katalog firm. Skrypt jest oparty o Symfony, jest zgodny z MCV, po stronie front endu został wykorzystany VUE oraz Bootstrap 5. Skrypt Notice3 służy do zastosowań profesjonalnych, jako duży serwis z ogłoszeniami online. Dzięki budowie zgodnej z MVC i opartej na frameworku Symfony jest łatwy w dalszej rozbudowie. Cechuje się także bardzo dużą wydajnością.

Skrypt umożliwia stworzenie strony lokalnej, ogólnopolskiej lub międzynarodowej. Dostępnych jest bardzo wiele opcji konfiguracyjnych, dzięki czemu można dostosować go do indywidualnych wymagań. Obsługuje płatności za wystawianie i promowanie ogłoszeń w systemach Przelewy24, HotPay, PayPal, Tpay, PayU, przelewem bankowym i przez Blue Media.

Posiada możliwość łatwego udostępniania ogłoszeń w social media: Facebook, Twitter, Pinterest, LinkedIn, WhatsApp. Notice3 umożliwia logowanie poprzez konto Facebook i Google.

Skrypt Notice3 umożliwia także zalogowanym użytkownikom dodawanie komentarzy do ogłoszeń oraz posiada wbudowany wewnętrzny system wiadomości. Ma także przycisk do kontaktu przez Messenger oraz wyświetla lokalizację ogłoszenia na mapie Google.

Skrypt ogłoszeniowy Notice3 posiada także moduł newslettera, listę zapisanych do newslettera w panelu admina, podpowiedzi do wyszukiwarki oraz możliwość ukrycia danych kontaktowych dla niezalogowanych.

Clock

Szybka instalacja

Dzięki dołączonemu programowi instalacyjnemu stworzysz i skonfigurujesz swoją stronę w kilka minut!

OK

Prosta obsługa

Obsługa samej strony jak i panelu administracyjnego jest intuicyjna i bardzo prosta.

Help

Szybka pomoc

Szybki kontakt i pomoc w instalacji oraz konfiguracji skryptu na Twojej domenie i serwerze!


Funkcje skryptu

notice3

Płatności

Obsługa systemów płatności Przelewy24, HotPay, PayPal, Tpay, PayU, przelewem bankowym i Blue Media za wystawianie i promowanie ogłoszenia, automatyczne potwierdzanie płatności

notice3

Responsywność

Responsywny szablon zgodny z HTML5 - strona jest poprawnie wyświetlana także na urządzeniach mobilnych (typu telefony komórkowe, tablety)

notice3

Symfony

Skrypt jest oparty o znany framework Symfony, dzięki czemu jest łatwa możliwość jego dalszej rozbudowy

notice3

Portale społecznościowe

Integracja z portalami społecznościowymi (logowanie przez Facebook-a oraz przez Google, przyciski udostępniania w social media)

notice3

Reklamy

Skrypt posiada kilka boksów reklamowych do wstawienia np. reklam z Google AdSense

notice3

Blog

Możliwość prowadzenia bloga (dodawania wpisów, artykułów) na stronie

notice3

SEO

Do każdej strony statycznej i bloga w serwisie istnieje możliwość ustalenia osobnych słów kluczowych i opisów SEO - bardzo przydatne przy pozycjonowaniu witryny

notice3

Bezpieczeństwo

Bezpieczny panel logowania, zabezpieczenie przed zatruciem sesji (Session Poisoning), hashowanie haseł w bcrypt, unikalne tokeny dla akcji użytkownika, integracja z reCAPTCHA v3

notice3

Dostosowanie

Możliwość dostosowania serwisu do własnych potrzeb, rozbudowane możliwości konfiguracji strony

notice3

Mikrodane

Mikrodane w spisie ogłoszeń - mają duży wpływ na podwyższenie pozycji witryny w wyszukiwarce Google

notice3

Statystyki

Podgląd statystyk serwisu w Panelu Administracyjnym

notice3

Kategorie i filtry

Możliwość dodania indywidualnych filtrów dla danej kategorii (dla dodawania i wyszukiwania ogłoszeń)

Wymagania aplikacji

Logo PHP

PHP

PHP w wersji min. 8.1

Logo MySQL

MySQL

Obsługa bazy danych MySQL

Logo CronTab

CronTab

Możliwość ustawienia zadań CronTab

Skrypt jest stworzony na znanym frameworku Symfony

Panel administracyjny

Admin Panel created by Kamil Wyremski

Do skryptu dołączony jest bardzo rozbudowany Panel Administracyjny. Umożliwia on m.in. zarządzanie ustawieniami strony, podgląd ogłoszeń, użytkowników, zmiany w kategoriach, regionach i filtrach oraz dodawanie wpisów do bloga. Można w nim także podejrzeć logi logowania, resetu i płatności. Posiada także możliwość wysyłki mailingu do wszystkich użytkowników.

Moduł zmiany języka

Flags of countries in the world

Skrypt posiada wbudowany moduł zmiany języka. Umożliwia on wyświetlanie strony w wybranym przez administratora języku. Naraz może być aktywny jeden język.


Oprócz tego skrypt umożliwia dodanie własnych języków. Dzięki temu możesz wykorzystać skrypt nie tylko na stronach polskojęzycznych, ale również tworząc stronę na zagranicznej domenie. Pozwoli Ci to dotrzeć do większej liczby odbiorców na całym świecie!

Wersja DEMO skryptu


DEMO skryptu: notice3.itworksbetter.net


DEMO Panelu Administracyjnego: notice3.itworksbetter.net/admin
login: test
hasło: 1234

Przykładowe strony stworzone na tym skrypcie: twojaoferta.com.pl, katalogofert.pl, petworld.pl, lamusownia.pl, arroba.pl, trafnaokazja.pl, baterslo.sk, polskieuslugi.nl, xbay.pl

Zobacz także instrukcję instalacji i konfiguracji skryptów

Notice3 to nowoczesny skrypt dla zastosowań profesjonalnych

Znalazłeś lepszy skrypt dla ogłoszeń online?
...na pewno nie! Po prostu takiego nie ma...


Notice3 już dziś może być Twój!

Kup skrypt